הילי מוצאת את הקארמה כמקור לאנרגיות חיוביות ופוטנציאל להצלחה. 

כדאי להכיר ולפעול לפי חוקי הקארמה על מנת לנתב אותה לטובתנו.

 

 

12 החוקים של הקארמה שישנו את חייכם לנצח

כשציפור חיה, היא אוכלת נמלים. כשהציפור מתה, נמלים אוכלות את הציפור. הזמן והנסיבות יכולים להשתנות בכל רגע. לעולם אל תזלזלו באף אחד. אתם אולי חזקים היום, אך זכרו: הזמן חזק יותר מכם. לפניכם 12 חוקים של הקארמה שישנו את חייכם לנצח.

מהי קארמה? משמעות המילה קארמה בסנסקריט היא פעולה. הקארמה משתווה לחוק הבסיסי ביותר של ניוטון הטוען כי "לכל פעולה חייבת להיות תגובה". הקארמה טוענת שהתגובה מתאפיינת על סמך תוכן הפעולה, הכוחות שואפים להתאזן כך שפעולה שלילית מחייבת תגובה שלילית וכן הפוך. אדם אומנם יכול לברוח מההשלכות של המעשים שלו, אך אנחנו מאמינים שהכדור הוא עגול ועל כל מעשה קיים תגמול.

החוק הגדול של הקארמה

הידוע בשם גם "החוק של הסיבה והתוצאה", האומר שהאנרגיה שאנחנו שולחים אל היקום לבסוף תחזור אלינו חזרה. אנו מאמינים שהאנרגיה שכולנו מעוניינים בה היא אנרגיה של חום ואהבה. אך עם זאת לא תמיד אנחנו זוכרים כי זהו בסיס הקיום שלנו, פעמים רבות אנחנו מנוהלים על ידי מצבי הרוח השליליים הסולדים מהאמת הפנימית שלנו וזורעים הרס וכאב. גם כאשר "הילד הרע" משתלט עלינו תמיד קיימת בנו האפשרות לתקן. החוק הגדול של הקארמה טוען שהעולם שואף להתאזן ולכן האנרגיה שנשלח אל העולם היא לבסוף האנרגיה שנקבל.

Law Of Attraction

החוק של הבריאה

חוק הבריאה טוען שאנחנו למעשה היקום, אנחנו לא ישויות נפרדות אלא ישות פועמת אחת. חיינו לא מתרחשים סתם אלא מתרחשים על ידינו. כל מה שמקיף אותנו מרמז לנו על המצב התודעתי שאנחנו נמצאים בו. כל מה שדרוש מאיתנו הוא רק להיות עצמנו. יחד עם זאת להקיף את עצמנו באנרגיה שנרצה שתהיה נוכחת בחיינו.

1 3

החוק של הצניעות

אנחנו לא תמיד יודעים הכול, החוק של הצניעות טוען שכל מה שאנחנו חווים הוא השתקפות של עצמנו. פעמים רבות אנחנו חווים קושי במפגש עם אנשים מסוימים המבטאים פעולות שאנחנו סולדים מהן, אך למעשה פעולות אלו עדיין לא הגיעו לכדי השלמה בתוך תוכנו. אנחנו חווים מפגשים אלו מתוך הצורך ללמוד, לקבל ולהבין שאנחנו איננו שונים או טובים יותר מאף אחד אחר. כל מפגש עם שליליות בחיינו מגיע בכדי לשרת אותנו ולהכניס אותנו אל תוך התבוננות פנימית עמוקה בכדי שנדע לשחרר את השליליות ולקבל אותה באהבה ללא הפרעה.

3

חוק הלמידה והצמיחה

פעמים רבות אנחנו רוצים לשנות את הסביבה שלנו, אך למעשה השינוי הגדול ביותר שאנחנו יכולים לעשות הוא – לשנות את עצמנו. החוק של הלמידה והצמיחה מחזק את שאר החוקים ומוסיף כי "לכל מקום שאליו תלך, תראה את עצמך" לכן עלינו לעצור ולהתבונן באובייקטיביות על עצמנו בכל רגע. הדבר היחיד שביכולתנו לשלוט עליו בחיים אלו הוא אך ורק על עצמנו. כאשר אנחנו משנים את עצמנו, החיים שלנו משתנים בהתאם למי שאנחנו ולקצב שהכתבנו. 

Love to learn

חוק האחריות

הטענה העיקרית של חוק האחריות היא שאנחנו האחראים היחידים למה שמתרחש בחיינו. עלינו לחבק בשתי ידיים את עצמנו, לקבל את הטעויות שלנו ולצעוד אל עבר המחר. עלינו לזכור כי אנחנו המראה למה שמקיף אותנו ומה שמקיף אותנו משמש לנו כמראה. "בכל פעם שנראה לי כי משהו לא בסדר בחיי, התשובה כבר נמצאת בתוכי" וזוהי האמת היחידה.

פוסטים

חוק החיבור

חוק החיבור מעיד על כך שהכול מתקשר להכול, גם מה שנראה לנו חסר ערך למעשה בעל משמעות. "כל הנקודות מתחברות לכדי לתמונה גדולה", לרוב גדולה יותר מכדי שנוכל להבין. כל צעד מוביל אל הצעד הבא, העבר הווה והעתיד כולם מחוברים וכולם בעלי השפעה אחד על השני. לכן עלינו להבין שאנחנו מעניקים לכל בחירה כוח להשפיע על המשוואה. 

3 1

חוק הריכוז

אנחנו צריכים לתעל את האנרגיה שלנו לדברים חיוביים. כאשר הראש שלנו עסוק במחשבות שליליות אנחנו לעולם לא נוכל להתפנות לעשייה חיובית וטובה. חוק הריכוז דוגל בניקוי המחשבה. אנחנו אף פעם לא יכולים לחשוב על שני דברים באותו הזמן, לכן עלינו לנהל את המחשבות שלנו כדי שיעבדו בעבורנו. זה אפשרי לחשוב חיובי, הכול טמון בבחירה שלנו בכל רגע. עלינו לבחור לחשוב חיובי ולהיפרד ממחשבות הכוללות חמדנות, קנאה וכעסים.

IMG 20141120 WA0004

חוק האמונה

"האמונות שלך לבסוף הופכות להיות אתה",  לא רק הקארמה מוכיחה זאת, אלא גם מחקרים רבים המעידים על כך שאנשים אשר בוחרים להאמין כי דברים מסוימים עלולים להביא למותם לבסוף מביאים עליהם את מותם. אירוני. אם אתם מאמינים במשהו, מתישהו בחיים החיים יקראו אתכם לסדר ויבחנו מחדש את האמונות שלכם. אמונה היא ידיעה, אם אתם מאמינים במשהו כנראה שאתם מחליטים לטעון כי אתם יודעים במה מדובר. בבוא הזמן החיים יפגישו את כולנו עם האמונות שלנו ויגרמו לנו לבחון מחדש את שטענו שאנחנו כבר מזמן יודעים. כך נבין לבסוף שאנחנו לא יודעים שום דבר.

הילי 3

חוק הכאן ועכשיו

אם נבחר להסתכל כל הזמן לאחור למעשה נמנע מעצמנו להיות כאן ועכשיו. העבר לא מגדיר אותנו, הוא פשוט מה שהוא, עבר. מחשבות ישנות, דפוסי התנהגות ישנים, חלומות ישנים – כל אלו פשוט מונעים מאיתנו לחיות את מי שנרצה להיות עכשיו. כל מה שיש לנו כרגע הוא ה– עכשיו.

חוק השינויים

ההיסטוריה תחזור על עצמה עד שנלמד שאנחנו צריכים לשנות את דרכנו. הדברים כל הזמן הולכים ומשתנים מה שנשאר לנו לעשות זה פשוט את המיטב.

שקופית3

חוק הסבלנות והתגמול

כל פרס דורש עבודה קשה. כל מה ששווה בחיים דורש סבלנות והתמדה. איך גמול יהיה מתגמל אם הוא יבוא כל כך בקלות? הפרסים הם רק בונוס לכן אל תחכו לבואם של הפרסים, כיוון והסיפוק האמיתי מגיע מהשמחה שקיימת בפנים.

שקופית4

חוק המשמעות

הערך האמיתי של משהו הוא תוצאה ישירה של האנרגיה והכוונה שהושקעה בו. אותה הנוסחה במילים אחרות, תשקיעו – תעריכו. תעניקו ללא ציפייה – תקבלו פי כמה. החוק של המשמעות מסביר כי הערך האמיתי של הדברים קיים במידת האנרגיה שנשקיע בעשייה. החוק מחזק כי כיוון שכולנו מושפעים אחד מהשני, כל תרומה אישית היא למעשה גם תרומה לכלל. אנחנו לא חיים כאינדיבידואלים אלא כיקום שלם המושפע מכל תנודת אנרגיה, כאשר אתם מבצעים משהו טוב בעבור אחר או בעבור עצמכם, התרומה שלכם עוברת הלאה והלאה. כמו כדור שלג מתגלגל במורד גבהה. הקארמה מועברת הלאה, בין אם היא טובה או רעה.

הילי 1